טיפוח ציפורניים

//טיפוח ציפורניים

טיפוח ציפורניים – סמל לנשיות

מאז ומתמיד, הציפורניים היו סמל לנשיות והציפורניים המטופחות היו שמורות לנשות החברה הגבוהה. כיום הציפורניים משמשות אמצעי לביטוי עצמי ופלטפורמה לביטוי אופנתי והן יוצרות רושם ראשוני מידי. עם זאת, הציפורניים חשופות לפגעי היום יום, בבית, בעבודה ואפילו כתוצאה מעישון ולכן חשוב להקדיש תשומת לב רבה לטיפוח הציפורניים.

קיימות שיטות רבות לטיפוח הציפורניים וביניהן הדבקת ציפורניים או מריחת לק, אך הדור החדש בתחום טיפוח הציפורניים הוא הלק ג'ל, המספק מענה לחסרונות של השיטות האחרות: בעוד שהדבקת ציפורניים מונעת מהציפורן הטבעית לנשום ובעוד שהלק הקלאסי מתבלה ומתקלף במהירות, לק ג'ל מגלה עמידות גבוהה למשך שלושה שבועות.

טיפוח ציפורניים

טיפוח הציפורניים עם לק ג'ל

לק ג'ל המבוצע ע"י קרין בקליניקת K-nails הוא חומר ידידותי ועמיד ההופך את הציפורן ליצירת אומנות, הודות ליכולת לשלב צבעים, טקסטורות, מדבקות וחותמות כיד הדמיון. טיפוח ציפורניים עם לק ג'ל מתבצע באמצעות מריחה של מספר שכבות וייבושן בעזרת אור אולטרא-סגול, ההופך את לק הג'ל לשכבת מגן קשיחה. בכך, לק ג'ל שומר על בריאות הציפורניים, מונע מהן להיסדק ולהישבר ומאפשר לך ליהנות מציפורניים מטופחות ויפהפיות לאורך זמן.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

    By | 2018-04-26T15:09:42+03:00 אפריל 26th, 2018|בלוג|
    דילוג לתוכן